6 x vava Домашна Лутеница 540гр.

6 x vava Домашна Лутеница 540гр.

1.176 ден.
Производител: vava
Шифра на производ: 5310274004129.1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нарачајте паметно :) и заштедете 5% на цената.

6 тегли vava Домашна Лутеница од 540гр.

 

Состав: Печена црвена пиперка, , сос од свежи домати, моркови, лук сончогледово масло, сол

Без конзерванси, вештачки бои и адитиви

Начин на чување: Да се чува на ладно и темно место
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS