Специјалитети

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дием-ГП Потпечени тиквици 550гр.
Состав: Потпечени тиквици, Вода, Сол, Оцет, Шеќер, Лук, Магдонос, Растително масло ..
69 ден.
без ДДВ: 66 ден.
Gurmano Малиџано благо 490гр.
Состојки: печен модар патлиџан, печена зелена пиперка, сол, сончогледово масло   На повид..
273 ден.
без ДДВ: 260 ден.
Gurmano Црвени Пиперчиња со сирење 470гр.
Состојки: Црвени пиперчиња, сончогледово масло, сол, сирење   „Црвените“, од препознатлив..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Gurmano Печена црвена пиперка 490гр.
Состојки: печена црвена пиперка, магдонос, вода, оцет, сол, шеќер, лук   Бргу ќе се созда..
115 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Gurmano Закуска лута 490гр.
Состојки: Печена црвена пиперка, сончогледово масло, оцет, сол, шеќер, зачини, лук, магдонос &nbs..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Gurmano Закуска блага 490гр.
Состојки: Печена црвена пиперка, сончогледово масло, оцет, сол, шеќер, лук, магдонос   Ко..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
MAMA’S Малиџано благо 290гр.
Домашно малиџано благо МAMA`S. Состав:печени зелени пиперки, печен модар патлиџан, ..
189 ден.
без ДДВ: 180 ден.
vava Потпечен модар домат во масло 520 гр.
Состав: Печен црн домат, лук, магдонос, сончогледово масло,сол Без конзерванси, вештачки бои и ад..
139 ден.
без ДДВ: 132 ден.
vava Пипеpчиња бонбонка со сирење 350 гр.
Состав: Пиперки бонбонки, сирење, сончогледово масло, сол Без конзерванси, вештачки бои и адитиви..
149 ден.
без ДДВ: 142 ден.
vava Пипеpчиња бонбонка со сирење 540 гр.
Состав: Пиперки бонбонки, сирење, сончогледово масло, сол Без конзерванси, вештачки бои и адитиви..
201 ден.
без ДДВ: 191 ден.
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS