Слатко

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дием-ГП Македонски мед - шумски 450гр.
Вистински македонски шумски мед ..
252 ден.
без ДДВ: 240 ден.
Дием-ГП Слатко од зелени смокви 370мл.
Состав: Зелени смокви, Шеќер, Лимонска киселина, Суви материи: мин.70% ..
75 ден.
без ДДВ: 71 ден.
Дием-ГП Слатко од тиква 580мл.
Состав: Тиква, Шеќер, Лимонска киселина ..
92 ден.
без ДДВ: 88 ден.
Биомед
Микс од МЕД, матична млеч, перга, полен и прополис Матичниот млеч претставува мултивитамински про..
700 ден.
без ДДВ: 667 ден.
Матичен млеч
Матичниот млеч претставува мултивитамински производ со многу сложен и комплициран состав. Тој е неза..
600 ден.
без ДДВ: 571 ден.
Esse Џем од јагоди 400 гр + Џем од смокви 380гр.
Џем од Јагоди 400 гр. и Џем од смокви 380гр.   Направени со внимателно избрани плодо..
139 ден.
без ДДВ: 132 ден.
MAMA'S Слатко од смокви 380гр.
Состојки: диви смокви, ореви, шеќер и многу љубов. Нето: 380гр Употребливо до: Означено на пак..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS