Намаз и Путер

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дием-ГП Македонски мед - шумски 450гр.
Вистински македонски шумски мед ..
252 ден.
без ДДВ: 240 ден.
Bonita Путер од Кикирики 550гр.
Путерите се со ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ЕКСТРА ВКУСНИ, сертифицирани за органско производство за македонски и..
259 ден.
без ДДВ: 247 ден.
Bonita Путер од Кикирики 200гр.
Путерите се со ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ЕКСТРА ВКУСНИ, сертифицирани за органско производство за македонски и..
119 ден.
без ДДВ: 113 ден.
Bonita Путер од Бадем со Мед и Цимет 200гр.
Путерите се со ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ЕКСТРА ВКУСНИ, сертифицирани за органско производство за македонски и..
380 ден.
без ДДВ: 362 ден.
Bonita Путер од Бадем 200гр.
Путерите се со ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ЕКСТРА ВКУСНИ, сертифицирани за органско производство за македонски и..
380 ден.
без ДДВ: 362 ден.
Bonita Путер од Лешници со Какао 200гр.
Путерите се со ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ЕКСТРА ВКУСНИ, сертифицирани за органско производство за македонски и..
380 ден.
без ДДВ: 362 ден.
Bonita Путер од Лешници 200гр.
Путерите се со ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ЕКСТРА ВКУСНИ, сертифицирани за органско производство за македонски и..
380 ден.
без ДДВ: 362 ден.
Кумановска Градска Пекара Путер од кикирики 200гр.
Чист 100% кикирики путер, не содржи никакви масла, сол, шеќер, вештачки додатоци, конзерванси и стаб..
130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Кумановска Градска Пекара НУГАТ КАКАО КРЕМ 200гр.
Нугат крем е вистински крем, намаз направен од ПУТЕР ОД ЛЕШНИК 80%, КАКАО CALLEBAUT (чисто 100% белг..
320 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Crux Путер од Лешници 190гр.
100% природен и неверојатно вкусен путер од лешници. Кремаста структура која може да се користи како..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
Crux Путер од Кикирики 350гр.
100% природен и неверојатно вкусен путер од кикирики. Кремаста структура која може да се користи как..
225 ден.
без ДДВ: 214 ден.
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS