12 x MAMA’S Ајвар благ 550гр.

12 x MAMA’S Ајвар благ 550гр.

3.468 ден.
Производител: Mama's
Шифра на производ: 1401333.1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нарачајте и заштедете 5% на цената и добијте бесплатна достава до вашата адреса.

12 тегли од Домашниот благ ајвар МAMA`S од 550гр.

Состав: Пиперка, домат, сончогледово масло, морска сол.
Нето: 550гр
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

 

ТРАДИЦИОНАЛНИ РЕЦЕПТИ, ВРВЕН КВАЛИТЕТ, АВТЕНТИЧЕН ВКУС!
МАМА’ С - традиционалните домашни рецепти, е колекција на високо квалитетни ПРЕМИУМ производи со автентичен, добро познат вкус, направени според традиционални рецепти на најдобрите домаќинки во Македонија.

100% ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ, 100% ЛОКАЛНО ПОТЕКЛО

За да се задржи оригиналниот вкус, ги користиме само НАЈДОБРИТЕ внимателно избрани сезонски состојки, набрани од најбогатите предели, во период кога се најсвежи и вешто ги спојуваме во еден единствен вкус.

БЕЗ АДИТИВИ, БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ, БЕЗ ВЕШТАЧКИ БОИ.

Развивме единствен производствен процес кој ни овозможува да ги обработуваме свежите состојки директно од нивите, во рок од 12 часа. Сето ова го правиме без додавање вештачки бои, адитиви, конзерванси, згуснувачи или скроб.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Mama's, ајвар, акција
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS