Кисело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gurmano Феферони БЛАГИ 460гр.
Состојки: благи феферони, вода, оцет, сол, шеќер   Самата тегла е украс за масата. Фестив..
130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Gurmano Закуска лута 490гр.
Состојки: Печена црвена пиперка, сончогледово масло, оцет, сол, шеќер, зачини, лук, магдонос &nbs..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Gurmano Закуска блага 490гр.
Состојки: Печена црвена пиперка, сончогледово масло, оцет, сол, шеќер, лук, магдонос   Ко..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
ESSE пакет
Нарачајте паметно :) и заштедете 5% на цената.   3 тегли Esse ајвар благ 550гр Состав:..
1.258 ден.
без ДДВ: 1.198 ден.
Esse Феферони 670гр.
Состав: феферони, вода, оцетна киселина, сол, шеќер, конзерванси (натриум бензоат Е 211 и калиум мет..
58 ден.
без ДДВ: 55 ден.
Esse Пиколо Корнишони 680гр.
Состав: корнишони, вода, оцетна киселина, сол, шеќер, зачини. Пастеризирано без додадени конзерва..
60 ден.
без ДДВ: 57 ден.
MAMA'S Корнишон 550гр.
Состојки: Бејби корнишони, вода, оцетна киселина, морска сол, копар, кромид, семе од синап..
115 ден.
без ДДВ: 110 ден.
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS