Gurmano Црвени Пиперчиња со сирење 470гр.

Gurmano Црвени Пиперчиња со сирење 470гр.

220 ден.
Производител: Gurmano
Шифра на производ: 90759
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состојки: Црвени пиперчиња, сончогледово масло, сол, сирење

 

„Црвените“, од препознатливата четворка пиперчиња со сирење на Gurmano. Минијатурни дебелкасти пиперчиња, полнети со кремасто нежно сирење. Градација од вкусови и текстура во неколку чекори. Крцкаво-киселкасто-кремасто – и луто.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS