Esse Пиколо Корнишони 680гр.

Esse Пиколо Корнишони 680гр.

60 ден.
Производител: Esse
Шифра на производ: 500102
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: корнишони, вода, оцетна киселина, сол, шеќер, зачини.

Пастеризирано без додадени конзерванси.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Esse, корнишони
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS