ESSE пакет

ESSE пакет

1.258 ден.
Производител: Esse
Шифра на производ: 300105.1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нарачајте паметно :) и заштедете 5% на цената.

 

3 тегли Esse ајвар благ 550гр

Состав: Печена пиперка (95%), сончогледово масло, сол, шеќер, оцетна киселина.

 

3 тегли Esse ајвар лут 550гр

Состав: Печена пиперка (95%), сончогледово масло, сол, шеќер, оцетна киселина, природен ектракт - лута пиперка.

 

1 тегла Esse пиколо корнишони 680гр

Состав: корнишони, вода, оцетна киселина, сол, шеќер, зачини.

 

1 тегла Esse феферони 670гр

Состав: Печена пиперка (95%), сончогледово масло, сол, шеќер, оцетна киселина, природен ектракт - лута пиперка.

 

Пастеризирани, без додадени конзерванси.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Esse, акција
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS