Esse Џем од јагоди 400 гр + Џем од смокви 380гр.

Esse Џем од јагоди 400 гр + Џем од смокви 380гр.

139 ден.
Производител: Esse
Шифра на производ: esse.dzem.akcija1
Достапност (кол. на залиха): По нарачка / Pre-Order
Количина:

Џем од Јагоди 400 гр. и Џем од смокви 380гр.

 

Направени со внимателно избрани плодови од сопствени плантажи или од домашни фармери од Балканот. Џемот е рачно направен чиј вкус ќе ве потсети на џемовите правени пред многу години од страна на нашите мајки и баби.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Esse, џем, акција
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS