Дием-ГП Слатко од зелени смокви 370мл.

Дием-ГП Слатко од зелени смокви 370мл.

75 ден.
Производител: ДИЕМ - ГП
Шифра на производ: 6400
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: Зелени смокви, Шеќер, Лимонска киселина, Суви материи: мин.70%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS