Дием-ГП Слатко од тиква 580мл.

Дием-ГП Слатко од тиква 580мл.

92 ден.
Производител: ДИЕМ - ГП
Шифра на производ: 6421
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: Тиква, Шеќер, Лимонска киселина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS