Дием-ГП Македонски мед - шумски 450гр.

Дием-ГП Македонски мед - шумски 450гр.

252 ден.
Производител: ДИЕМ - ГП
Шифра на производ: 1119
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Вистински македонски шумски мед

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS