Дием-ГП Доматна салца 1л.

Дием-ГП Доматна салца 1л.

83 ден.
Производител: ДИЕМ - ГП
Шифра на производ: 6350
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: Домати

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Дием-ГП, салца
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS