АКЦИЈА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
6 х Дием-ГП Баш Ајвeр лут 660гр.
Нарачајте паметно :) и заштедете - 6 тегли ЛУТ Баш Ајвер.   Состав: Црвени печени пи..
1.032 ден.
без ДДВ: 983 ден.
6 х Дием-ГП Баш Ајвeр благ 660гр.
Нарачајте паметно :) и заштедете - 6 тегли благ Баш Ајвер.   Состав: Црвени печени п..
1.032 ден.
без ДДВ: 983 ден.
Esse Џем од јагоди 400 гр + Џем од смокви 380гр.
Џем од Јагоди 400 гр. и Џем од смокви 380гр.   Направени со внимателно избрани плодо..
139 ден.
без ДДВ: 132 ден.
ESSE пакет
Нарачајте паметно :) и заштедете 5% на цената.   3 тегли Esse ајвар благ 550гр Состав:..
1.258 ден.
без ДДВ: 1.198 ден.
6 x vava Домашна Лутеница 540гр.
Нарачајте паметно :) и заштедете 5% на цената. 6 тегли vava Домашна Лутеница од 540гр. &n..
1.176 ден.
без ДДВ: 1.120 ден.
12 х MAMA’S Ајвар лут 550гр.
Нарачајте и заштедете 5% на цената и добијте бесплатна достава до вашата адреса. 12 тегли од..
3.468 ден.
без ДДВ: 3.303 ден.
12 x MAMA’S Ајвар благ 550гр.
Нарачајте и заштедете 5% на цената и добијте бесплатна достава до вашата адреса. 12 тегли од..
3.468 ден.
без ДДВ: 3.303 ден.
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS