Ајвар

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
6 х Дием-ГП Баш Ајвeр лут 660гр.
Нарачајте паметно :) и заштедете - 6 тегли ЛУТ Баш Ајвер.   Состав: Црвени печени пи..
1.032 ден.
без ДДВ: 983 ден.
Дием-ГП Баш Ајвeр лут 660гр.
Состав: Црвени печени пиперки, Модри патлиџани, Масло, Сол ..
172 ден.
без ДДВ: 164 ден.
6 х Дием-ГП Баш Ајвeр благ 660гр.
Нарачајте паметно :) и заштедете - 6 тегли благ Баш Ајвер.   Состав: Црвени печени п..
1.032 ден.
без ДДВ: 983 ден.
Дием-ГП Баш Ајвeр благ 660гр.
Состав: Црвени печени пиперки, Модри патлиџани, Масло, Сол ..
172 ден.
без ДДВ: 164 ден.
Gurmano Ајвар лут 490гр.
Состојки: печена црвена пиперка, сончогледово масло, зачини, сол   И да ве чека еден тон ..
267 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Gurmano Ајвар благ 490гр.
Состојки: печена црвена пиперка, сончогледово масло, сол   Кога се зборува за ајвар, чест..
267 ден.
без ДДВ: 254 ден.
ESSE пакет
Нарачајте паметно :) и заштедете 5% на цената.   3 тегли Esse ајвар благ 550гр Состав:..
1.258 ден.
без ДДВ: 1.198 ден.
12 х MAMA’S Ајвар лут 550гр.
Нарачајте и заштедете 5% на цената и добијте бесплатна достава до вашата адреса. 12 тегли од..
3.468 ден.
без ДДВ: 3.303 ден.
12 x MAMA’S Ајвар благ 550гр.
Нарачајте и заштедете 5% на цената и добијте бесплатна достава до вашата адреса. 12 тегли од..
3.468 ден.
без ДДВ: 3.303 ден.
Esse Ајвар благ 550гр.
Состав: Печена пиперка (95%), сончогледово масло, сол, шеќер, оцетна киселина. Пастеризиран, без ..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Esse Ајвар лут 550гр.
Состав: Печена пиперка (95%), сончогледово масло, сол, шеќер, оцетна киселина, природен ектракт - лу..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
MAMA’S Ајвар лут со сирење 290гр.
Домашен ајвар лут МАMA`S Состав: Пиперка, домат, сончогледово масло, морска сол, лути феферо..
189 ден.
без ДДВ: 180 ден.
MAMA’S Ајвар лут 550гр.
Домашен ајвар лут МАMA`S. Состав: Пиперка, домат, сончогледово масло, морска сол,лути феферо..
289 ден.
без ДДВ: 275 ден.
MAMA’S Ајвар благ 550гр.
Домашен ајвар благ МAMA`S. Состав: Пиперка, домат, сончогледово масло, морска сол. Нето: 550гр ..
289 ден.
без ДДВ: 275 ден.
vava Домашен Ајвар лут 350гр.
Состав: Печена црвена пиперка, печен модар домат, феферона, сончогледово масло, сол Без конзерван..
151 ден.
без ДДВ: 144 ден.
vava Домашен Ајвар лут 540гр.
Состав: Печена црвена пиперка, печен модар домат, феферона, сончогледово масло, сол Без конзерван..
208 ден.
без ДДВ: 198 ден.
zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS