За Нас

Здраво!

Ние сме МЕРАКИ ДООЕЛ Скопје.

На оваа веб-продавница ви ги нудиме различните традиционални производи кои се дел од задолжителната (што би рекле must have) зимница, како и други деликатеси направени со голем мерак.

Преку широкиот спектар производи од различни брендови, лесно достапни со неколку клика, во комбинација со брзо и безбедно плаќање и достава до вашиот дом, zimnica.mk е алатката која го цени вашето слободно време.

Тука сме да ви помогнеме со 24/7 онлајн поддршка во комплетирањето на нарачките. Плаќањето се врши онлајн со картичка, преку банкарски трансфер или во готово при испораката. Секако дека имате можност и за рекламации. Вашите податоци се безбедни со нас. Условите за испорака можете да ги видите на следниов линк.

Одберете онлајн и уживајте офлајн :)

Се гледаме наскоро

zimnica.mk © 2021. UKION SHOPS